HİZMETLERİMİZ
 
Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.

Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek özgün fikirler ve uygulamalar yapmayı başarmış olup; gelişen teknolojiyi etkili ve hızlı biçimde kullanarak, farklı teknik uygulama ve alanlarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.İnşaat Hizmetleri

Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında tecrübeye ve teknik birikime sahip olan firmamız entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim hizmet vermektedir. Firmamız tüm projelerinde, betonarme ve çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir.

Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirmesi ve yönetimi, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır. En temel çalışma ilkemiz hizmet verdiğimiz müşterilerimizin amaçlarına uygun projeleri tasarlamak ve uygun fiyatlandırma seçenekleri sunarak işe başlamaktadır. İnşaat sektöründe Gayrimenkul Danışmanlığı , Mimari, İnşaat, Özel Uygulama Projeleri Tasarımı, Kaba İnşaat ve Harfiyat gibi alanlarda hizmet sunmaktayız.Taahhüt Hizmetleri

Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir. Firmamız ayrıca, profesyonel teknik kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.

İnşaat taahhüdü:
Gerek resmi ve gerekse özel sektör yatırımcı kuruluşlarının hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir.

Proje İnşaat taahhüdü:
Yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırmcı tarafından tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat taahhüdü:
Bu yöntemle söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi, inşaat işleri yanında ayrıca teçhizatı ve tefrişatı ile birlikte işletmeye alınması dahil her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerinin yüklenilmesi söz konusudur.Altyapı İnşaatları

Arıtma tesisleri, içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu şebekeleri, çelik ve PE boru doğalgaz hatları ve enerji nakil hatları kurulması ve işletmeye alınmasına ilişkin projeler deneyimi ve uzman kadrolarımız tarafından hayata geçirilmektedir.

Yer Altı Boru Döşeme
Atık su, kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu, drenaj, evsel bağlantılar, doğalgaz, elektrik, elektronik altyapı boru hatları ve şebeke sistemi yapımı.

Yüzeysel Su Uzaklaştırma
Zemininin kendi eğimiyle suyun uzaklaştılması, ızgaralı kanal sistemleri, rögarlar, kanal sistemleri ve suyun drene edilmesi.

Zemin
Kazı, zemin ıslahı, mekanik stabilize dolgu, ağır iş makineleriyle vibrasyonlu silindirleme ve diğer zemin kompactesi işleri yapımı.Park Ve Bahçe Düzenlemeleri

Hemen hemen her insan doğayı, yeşili sever. Kim istemez ki beton yığınlarının tutsaklığından kurtulup da yemyeşil bir dünya ile iç içe yaşamayı. Şüphesiz ki herkesin için de bir nebze de olsa bir yeşil sevgisi vardır. Büyük şehirde oturuyoruz nasıl yeşiller içinde olalım diyenler için de iyi düzenlenmiş bir bahçe tereddütsüz en güzel varlık olacaktır. Bahçe düzenlemesi önemli bir iştir.

Hepimiz biliyoruz ki; yeşil bitkiler insan dinamizmini oldukça olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca stresten kurtulmak için çok önemli bir nimettir. İşte size bu faydaları sağlayan yeşil bitkiler bahçenizde olabilir. Firmamız sizin isteklerinize yönelik bahçe düzenlemesi ile kusursuz çalışmalarla hizmetinizde.

Firma olarak prensip edindiğimiz ilke; siz değerli müşterilerimiz için tamamen yaşanabilir, sağlıklı, sizi stresten uzak tutacak tamamen doğal bir yeşilliğin bir adım kadar yakınınızda olmasını sağlamaktır. Bu ilkeyle beraber yola çıkarak sizler için en uygun doğal yeşilliği, bahçenizi düzenliyoruz.

KURUMSAL
Hakkımızda
Vizyon & Misyon
Kalite Politikası
Saygı & Bağlılık
Liderlik
HİZMETLER
İnşaat Hizmetleri
Taahhüt Hizmetleri
Altyapı İnşaatları
Park Ve Bahçe Düzenlemeleri
PROJELER
Devam Eden Projeler
Tamamlanan Projeler
BASINDA BİZ
Basın Odası
Kurumsal Materyaller
İLETİŞİM
İletişim Formu
Adres Bilgileri
Copyright © 2017 SITAR İNŞAAT
Fikirevim Reklam Ajansı